Zapytaj o ofertę
dopasowaną
do Ciebie!

Dlaczego MOBILELANGUAGE?

Z pewnością dobrze wiesz, że znajomość języków obcych jest niezbędna w XXI wieku. Nie wszedłbyś tutaj, gdyby było inaczej. Jednym z najczęściej wykorzystywanych w biznesie języków jest angielski. Warszawa i inne miejscowości w Polsce nie różnią się pod tym względem od pozostałych miast na świecie. Jeśli chcesz znaleźć dobrze płatną pracę w kraju lub za granicą, konieczna jest znajomość przynajmniej języka angielskiego.

Korepetycje językowe  stała cena bez umów długoterminowych

Nauka dowolnego języka obcego to nie abonament, który musisz opłacać bez względu na to, czy go wykorzystujesz czy nie. MOBILELANGUAGE nie związuje Cię żadną długoterminową umową, a jednocześnie gwarantuje niezmienność cen. Oznacza to, że nie musisz martwić się o żadne podwyżki, jeśli zdecydujesz się korzystać z korepetycji językowych w dłuższym wymiarze czasu. To najuczciwsza propozycja. Gdy uznasz, że umiesz już wszystko, czego chciałeś się nauczyć, lub z jakichś powodów będziesz musiał przerwać naukę, nie doliczymy żadnych dodatkowych opłat i nie pobierzemy pieniędzy za lekcje, których nie wykorzystałeś.

Stawiamy na innowacyjne podejście do nauki. Prowadzimy korepetycje z języka angielskiego i pozostałych języków – indywidualnie oraz grupowo. Każdy uczestnik ma możliwość wyboru intensywności i stopnia zaawansowania nauki, a także lektora. Indywidualne korepetycje językowe mogą być organizowane w domu, biurze lub dowolnym miejscu wskazanym przez uczestnika. Kurs angielskiego w grupach przeprowadzany jest również w salach dydaktycznych naszej szkoły w Warszawie przy ul. Puławskiej 228 lok. 43. Nie zapominamy o najmłodszych. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy wyjątkowy kurs „angielski dla dzieci”, przystosowany do wieku małego studenta.

Duża rozpiętość kursów językowych – wykwalifikowana kadra lektorska

MOBILELANGUAGE to nie tylko korzystna oferta, niskie ceny i wysoka skuteczność nauki. To także różnorodność. Proponujemy kurs angielskiego, a także korepetycje z języka niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego. Ponadto oferujemy specjalne programy nauki języka obcego dla osób zainteresowanych językiem zawodowym – medycznym, technicznym, prawniczym, informatycznym itp. Wszystkie zajęcia prowadzone są bezpośrednio u słuchaczy w 18 miastach w całej Polsce, a grupowe kursy angielskiego dla dorosłych organizowane są w Warszawie w naszych salach dydaktycznych.

Prowadzimy korepetycje z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Nasi lektorzy mają specjalne kwalifikacje do pracy z dziećmi i doskonale wiedzą, jak w atrakcyjny i przystępny sposób zachęcić najmłodszych do poszerzania wiedzy. Z kolei w pracy z młodzieżą często przydaje się duża doza cierpliwości i zrozumienia, a także zastosowanie technik motywacyjnych, które sprawiają, że korepetycje nie są kolejnymi nudnymi zajęciami, ale przygodą, w której chce się uczestniczyć.

Nasi lektorzy są dyspozycyjni 7 dni w tygodniu, od godz. 6:00 do godz. 22:00. Słuchacz ma możliwość dopasowania terminów zajęć do własnych potrzeb. W razie konieczności odwołania zajęć należy powiadomić nas o tym z co najmniej 24-godzinnym lub 72-godzinnym wyprzedzeniem – w zależności od wybranego modelu współpracy.

Wystawiamy faktury za świadczone usługi (nauka języków obcych jest ustawowo zwolniona z podatku VAT).

 
Kursy
z dojazdem
 • w 18 polskich miastach
 • bezpłatny dojazd lektora
 • bezpłatne materiały autorskie
 • 7 dni w tygodniu od godz. 6:00 do godz. 22:00
 • 2 modele współpracy
 • wykwalifikowani lektorzy
 • wystawiamy faktury
CZYTAJ WIĘCEJ
 • korepetycje z języka angielskiego
 • korepetycje z języka francuskiego
 • korepetycje z języka hiszpańskiego
 • korepetycje z języka niemieckiego
 • korepetycje z języka włoskiego
 • korepetycje z języka rosyjskiego
CZYTAJ WIĘCEJ
Kursy
grupowe
w Warszawie
 • W TRAKCIE PRZYGOTOWANIA!

 

 

 

 

 

 

 

 

Kursy dla firm

Najprawdopodobniej najlepsza oferta zajęć firmowych.
Sprawdź nas!

CZYTAJ WIĘCEJ

Blog

Nauka angielskiego – najważniejsze zasady pomagające w nauce
CZYTAJ WIĘCEJ
PAKIET 30

Opłać z góry 30 zajęć z wybranego języka, a otrzymasz od nas 5% zniżki!*

CZYTAJ WIĘCEJ
PAKIET 60

Opłać z góry 60 zajęć z wybranego języka, a otrzymasz od nas 10% zniżki!*

CZYTAJ WIĘCEJ
LINGWISTA

Zacznij się uczyć drugiego języka w naszej Szkole, a otrzymasz 10% zniżki za pierwszy miesiąc nauki!*

CZYTAJ WIĘCEJ
POWRÓT

Powrót do MOBILELANGUAGE po co najmniej rocznej przerwie. Otrzymasz od nas 10% zniżki za pierwszy miesiąc nauki!*

CZYTAJ WIĘCEJ
       

Sprawdź Poziom Znajomości Języka Obcego

Przed zapisaniem się na zajęcia zapraszamy do wykonania testu określającego poziom znajomości języka obcego:

Kursy Stacjonarne W Warszawie

WARSZAWA - MOKOTÓW - ul. Puławska 228 lok. 43 (okolice stacji metra Wilanowska)

ZOBACZ WSZYSTKIE