strefa Lektora strefa Słuchacza
NASZĄ SZKOŁĘ CECHUJE JEDNA Z NAJNIŻSZYCH STAWEK GODZINOWYCH!CENA JUŻ OD 70 zł ZA GODZINĘ NAUKI PRZY KURSIE INDYWIDUALNYM!POSIADAMY WYKWALIFIKOWANĄ KADRĘ LEKTORÓW, KTÓRZY DOJEŻDŻAJĄ DO PAŃSTWA DOMU LUB MIEJSCA PRACY!
Zadzwoń!     tel.: 507 189 202

Kursy i nauka angielskiego w Warszawie

MOBILELANGUAGE Szkoła Języków Obcych skupia najlepszych lektorów i Native Speakerów, którzy dbają o jakość kształcenia i satysfakcję swoich kursantów.

Warszawa jest jednym z wielu miast, w których działamy. Oferujemy bezpłatny dojazd do klientów. Dojeżdżamy zarówno do osób prywatnych, jak i do firm.

Prowadzimy kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach znajomości zaawansowania. Organizujemy kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzimy również specjalistyczne kursy języka angielskiego z zakresu IT, bankowości, finansów, prawa, medycyny, mediów.

Z naszą pomocą nauka języka angielskiego stanie się skuteczna i przyjemna. Jesteśmy dyspozycyjni i otwarci na wszelkie sugestie kursantów.

Gwarantujemy, że nauka angielskiego z naszą szkołą spełni oczekiwania każdego kursanta.

 

Zapytaj o ofertę dopasowaną do Ciebie!


Szkoła Języków Obcych

tel.: 507 189 202
e-mail: kontakt@mobilelanguage.pl

Kursy, nauka angielskiego | Korepetycje z angielskiego | Korepetycje z francuskiego | Korepetycje z hiszpańskiego | Korepetycje z niemieckiego | Szkoła angielskiego