strefa Lektora strefa Słuchacza
NASZĄ SZKOŁĘ CECHUJE JEDNA Z NAJNIŻSZYCH STAWEK GODZINOWYCH!CENA JUŻ OD 70 zł ZA GODZINĘ NAUKI PRZY KURSIE INDYWIDUALNYM!POSIADAMY WYKWALIFIKOWANĄ KADRĘ LEKTORÓW, KTÓRZY DOJEŻDŻAJĄ DO PAŃSTWA DOMU LUB MIEJSCA PRACY!
Zadzwoń!     tel.: 507 189 202

Korepetycje z hiszpańskiego

Zapytaj o ofertę dopasowaną do Ciebie!             Posłuchaj, co oferujemy Słuchaczom!

Z nami nauka języków obcych stanie się przyjemna i dużo łatwiejsza. Znajdą nas Państwo w Warszawie i kilkunastu innych miastach.

Oferujemy korepetycje, które dostosowujemy do indywidualnych wymagań klientów. Kursy języka hiszpańskiego na różnych poziomach zaawansowania to nasza propozycja dla osób zainteresowanych skuteczną nauką tego języka.

Prowadzimy kursy dla różnych grup wiekowych, korepetycje, zajęcia przygotowujące do egzaminów, a także kursy specjalistyczne z języka hiszpańskiego.

Oddajemy do Państwa dyspozycji doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych lektorów, którzy zapewniają profesjonalizm i najwyższą jakość usług.

Działamy w Warszawie i wszystkich dużych miastach. Lekcje języka hiszpańskiego prowadzimy również przez Skype.


Szkoła Języków Obcych

tel.: 507 189 202
e-mail: kontakt@mobilelanguage.pl

Kursy, nauka angielskiego | Korepetycje z angielskiego | Korepetycje z francuskiego | Korepetycje z hiszpańskiego | Korepetycje z niemieckiego | Szkoła angielskiego