strefa Lektora strefa Słuchacza
NASZĄ SZKOŁĘ CECHUJE JEDNA Z NAJNIŻSZYCH STAWEK GODZINOWYCH!CENA JUŻ OD 70 zł ZA GODZINĘ NAUKI PRZY KURSIE INDYWIDUALNYM!POSIADAMY WYKWALIFIKOWANĄ KADRĘ LEKTORÓW, KTÓRZY DOJEŻDŻAJĄ DO PAŃSTWA DOMU LUB MIEJSCA PRACY!
Zadzwoń!     tel.: 507 189 202

Korepetycje z angielskiego

Zapytaj o ofertę dopasowaną do Ciebie!             Posłuchaj, co oferujemy Słuchaczom!

MOBILELANGUAGE Szkoła Języków Obcych oferuje pełen wachlarz usług edukacyjnych. Działamy na terenie Warszawy i wielu innych polskich miast.

Szczególne miejsce w ofercie zajmuje język angielski. Prowadzimy kursy językowe i korepetycje dostosowane do indywidualnych wymagań klienta.

Zapewniamy bezpłatny dojazd do domu bądź siedziby firmy naszych kursantów z Warszawy i nie tylko. Uczymy języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Naszą ofertę adresujemy do dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Prowadzimy kursy indywidualne i grupowe, korepetycje, kursy przygotowujące do matury i do certyfikatów.

W ofercie znajdują się ponadto kursy języka angielskiego prowadzone przez Native Speakera oraz zajęcia z języka angielskiego specjalistycznego.

Kursantom z Warszawy i okolic udostępniamy zbiory biblioteki angielskich Readersów.


Szkoła Języków Obcych

tel.: 507 189 202
e-mail: kontakt@mobilelanguage.pl

Kursy, nauka angielskiego | Korepetycje z angielskiego | Korepetycje z francuskiego | Korepetycje z hiszpańskiego | Korepetycje z niemieckiego | Szkoła angielskiego